VILNIAUS NAKTINĖS EKONOMIKOS TYRIMAS IR STRATEGINĖS REKOMENDACIJOS

go-vilnius-8x40-red-on-transparent.png

,,Sound Diplomacy’’ kuria muzikos ir naktinės ekonomikos strategijas, kurios per gyvas ir tvarias muzikos ir nakties ekosistemas sukuria pamatuojamą ekomominę ir socialinę naudą. Mes dirbome virš 40-yje šalių su daugiau nei 100 klientų, apimant viešąjį, privatų ir trečiąjį sektorius, tarp kurių - Didžiojo Londono savivaldybė, Vankuverio miestas ir UNIDO.

Mes didžiuojamės galėdami dirbti su Vilniaus miestu parengiant tyrimą ir strategines rekomendacijas apie Vilniaus naktinę ekonomiką.

Šis internetinis puslapis bus reguliariai atnaujinamas, pateikiant ataskaitas apie tai, kas jau įgyvendinta, kas suplanuota, įtraukiant pagrindines datas ir galimybę Tau išreikšti savo nuomonę apie procesą. Siųsk el. laišką paloma@sounddiplomacy.com, temos laukelyje nurodęs 'SUBSCRIBE VILNIUS’, ir gauk naujienas ir pranešimus apie skelbiamus naujausius tyrimus ar apklausas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Šis puslapis taip pat pasiekiamas anglų kalba / This website is also available in English

Terminas ‘‘naktinė ekonomika’’ apima įvairias ekonomines veiklas, kurios vyksta tamsiuoju paros metu ir kuria ekonominę ir socialinę naudą (pvz. kultūra, pramogos, prekyba, sportas, transportas, apsauga, sveikata ir pan.). Kaip parodė tokių miestų kaip Berlynas, Londonas ir daugelio kitų pavyzdžiai, naktinė ekonomika yra labai vertingas miesto pajamų ir darbo šaltinis. Geriau pritaikyta paslaugų įvairovė tamsiuoju paros metu taip pat gali sustiprinti miesto patrauklumą jo gyventojams ir pritraukti svečių iš užsienio. Strategiškai valdoma naktinė ekonomika gali įtraukti miesto bendruomenes, sumažinti piko valandos spūstis, pagerinti viešąjį saugumą ir prisidėti sprendžiant kitas miesto problemas. ,,Sound Diplomacy‘‘ padės Vilniaus miestui sukurti stiprią ir visapusišką žinių bazę, kuri tarnaus kaip pagrindas diegiant pagrįstą, strateginį miesto naktinės ekonomikos valdymą.

 

Tegu Tavo balsas būna išgirstas!

Mes pradedame apklausą, kuri yra viena iš tyrimo ir strateginių rekomendacijų Vilniui dalis, orientuota į verslus ir auditorijas, kurie dalyvauja Vilniaus naktinėje ekonomikoje (19:00 – 07:00). Kviečiame ją užpildyti ir pasidalinti apklausos nuoroda socialinėje platformoje!


Pagrindinės būsimos datos:

 
 

LAPKRIČIO 18, 2018 – APKLAUSOS PABAIGA

Apklausa bus aktyvi tik dvi savaites, tad kviečiame nedelsti ir ją užpildyti bei pasidalinti savo rate jau dabar! Jeigu jūsų nuomonė nebus atstovaujama, neteksite galimybės gauti Jums aktualiausios naudos.

KĄ MES NUVEIKĖME IKI ŠIOL

Katja Hermes, Vokietijos departamento direktorė ir Vyriausioji Projektų Vadovė, ir Paloma Medina, Tyrimų ir Projektų Vadovė, praleido keturias dienas Vilniuje, atlikdamos eilę atvirų diskusijų ir interviu su vietinėmis suinteresuotomis šalimis bei lankydamos pagrindines miesto naktinės ekonomikos ir kultūros erdves.

Tam, kad suprastume miesto muzikos ekosistemą, mes atlikome atviras diskusijų sesijas ir keletą interviu bei bendravome su daugiau nei 30 vietinių suinteresuotų šalių.

Renginyje ,,Susipažink su nakties merais’’, kurį spalio 23d. 2018 m. organizavo Vilniaus nakties meras Markas A. Haroldas, ir kuriame dalyvavo projekto partneriai iš ,,VibeLab‘‘ Mirikas Milanas ir Lutzas Leichsernringas, dalyvavo virš 50 žmonių.

 

Bendros gairės
 

 

Žingsnis nr. 1

Preliminarus tyrimas ir apimties nustatymas


 

Žingsnis nr. 2

Suinterestuotų šalių įtraukimas


 

Žingsnis nr. 3

Ekosistemos analizė ir reguliacinės bazės įvertinimas


 

Žingsnis nr. 4

Ekonominio poveikio įvertinimas


 

Žingsnis nr. 5

,,Vakaro ir naktinės ekonomikos vizijos ir strateginio plano’’ ruošimasBendra informacija

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti:

Paloma Medina, Projektų ir tyrimų vadovė

paloma@sounddiplomacy.com

Caitlin Buckley, Projekto asistentė

caitlin@sounddiplomacy.com

 

Daugiau informacijos:


Projekto komanda:

PROJEKTO VADOVĖ - KATJA HERMES

Pasaulinė projektų vadovė, Sound Diplomacy

PROJEKTO EKONOMISTAS - EDUARDO SARAVIA

Ekonomistas, Sound Diplomacy

PROJEKTO VADOVĖ IR TYRĖJA - PALOMA MEDINA

Tyrimų vadovė, Sound Diplomacy

PROJEKTO ASISTENTĖ - CAITLIN BUCKLEY

Projekto asistentė, Sound Diplomacy

PROJEKTO EKSPERTAS – DR. SHAIN SHAPIRO

Vykdantysis direktorius, Sound Diplomacy

IŠORINIAI KONSULTANTAI - VIBELAB

Įkūrėjas - Mirik Milan

Įkūrėjas - Lutz Leichsenring